Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Najlepszy prezent dla mężczyzny - jazda Ferrari

Autem po torze

:: autempotorze ::

Najlepszy prezent dla mężczyzny - jazda Ferrari

Marzeniem prawdopodobnie każdego mężczyzny jest przejażdżka luksusowym samochodem wyścigowym. Niestety prawdą jest to, że większości osób po prostu na to nie stać. Alternatywą jest wypożyczenie odpowiedniego samochodu na kilka dni. Wypożyczalnie samochodów sportowych nie są niestety rozsiane po całej Polsce, a ceny za wynajem są bardzo wygórowane. Jak więc spróbować swoich sił za kółkiem sportowego auta? Na myśl nasuwa się jedno rozwiązanie - jazda po torze wyścigowym.

Tor dostępny dla każdego

Na terenie Polski znajduje się kilkanaście ośrodków, gdzie istnieje możliwość wynajęcia toru i przejazdu wybranym samochodem określoną ilość okrążeń. Vouchery na takie przejazdy to idealny pomysł na prezent dla pasjonata motoryzacji. Jazda Ferrari prezent z pewnością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie - jako podarunek na urodziny, imieniny, rocznicę.

Najlepszy prezent na świecie

To, że jazda Ferrari prezentem jest idealnym przyznać może chyba każdy facet. Przejazd takim samochodem podnosi adrenalinę, uszczęśliwia i dostarcza niesamowitych przeżyć. Co ciekawe, całą przejażdżkę zarejestrować można dodatkowo na karcie pamięci kamerki sportowej. Dzięki temu można przywołać wspomnienia cudownych chwil i poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Taki prezent z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!


Głosuj (0)